X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
زمان ثبت : 1 مهر 1390 در ساعت 15:44 ~ چاپ مطلب
نویسنده : سعید

عنوان : هر چه فریاد دارید بر سرگیلارد بریزید


این بدبخت ها حزب کارگر استرالیا را میگم چه این گیلارد چه اون سلفش کوین راد اصلا شانس نداشتند .ای بشکنه این دست که نمک نداره آخر سر هم اینا عاقبت به خیر نمیشند ببینید کی گفتم .بگذریم از اینکه این دهن ... ها هنوز که هنوز به ما ویزا ندادند و اون کریس اوانز از خدا بی خبر ( الهی جز جیگر بگیری)کلی پرونده قبل از سپتامبر 2007 که خدا میدونه صاحبشون با چه ذوغ و شوقی پرونده هاشون را هول هولکی لاج کرده بودند را بست و هر ماهی که عشقش   می کشید این اولویت ویزا ها را بالا و پایین میکرد.ولی خدا که اون با لا هست  توی این وضعیت داغون دنیا که آم.ری.کا و اروپا و ژاپن رسما تو باتلاق گیر کردند اینها توانستند بر شرایط چیره بشند نرخ بیکاری 5 درصدهست و گزارش آخر صندوق بین المللی پول گفته  که استرالیا در میان کشورهای تو سعه یافته از بحران در اومده و رشد دو درصدی اقتصادی  را امسال تجر به میکنه این ها همه  نشان میده  که اینا بی عرضه نبو دند و این کاره بودند . ضمن اینکه باید سیل پارسال کویینزلند و طوفان این ایالت را هم باید در نظر بگیریم که واقعا خوب مدیریت شد .


اما چی شد این ننه مرده این قدرمنفور افکار عمومی شد .هر چند که گیلارد از اولش هم با اختلاف یکی دو تا نماینده توانست کابینه تشکیل بده ولی مشکل اصلی از روزی شروع شد که قانون مالیات بر کربن را اجرایی کرد هر چند که استرالیا 1.28 درصد CO2 سالانه دنیا را تولید میکنه در مقایسه با چین 22.30%-هند و روسیه هر کدام 5 درصد -برزیل 1.26 درصد .آمریکای جهان خوار 19.9 در صد و کشور عزیز مون ایران 1.69 درصد حا لا حالا ها با توجه به وسعتش خیلی کار داره تا این مشکل جدی بشه ولی این دولت گیلارد بود که برخلاف قولش در زمان انتخابات به عنوان اولین کشور این نغمه نو را ساز کرد و قانون مالیات بر کربن را راه انداخت و دشمنی این او زیها را به جون خرید یه  نمو نه اش این همکار استرالیایی ام بود که میگفت اینجا عزا عمومی هست و همه ما عصبا نی هستیم ( توی دلم گفتم اره اون بدبخت هوارد را که الان تو دلتون میپرستینش را هم همون جوری خوشی زد زیر دلتون و زیراب اش را زدید )او نروزی داشتم این اخبار استرالیا را دنبال میکردم یه دفعه به فیلم کمدی At home with Julia

 برخوردم که ظاهرا یه داستان کمدی ساختگی هست  در مورد خانم نخست وزیر و این بنده خدا را لخت زیر پرچم استرالیا بعد ازS.e.x با دو ست. پسر آرا یشگرش اون هم توی دفتر کارش فیلم کر ده بودند. 

صحنه  ای از فیلمAt Home With Julia با بازی  Amanda BishopوPhil Lloyd


حا لا از فردا ی پخش این فیلم نماینده های پارلمان سر و صداشون در اومده که چرا مالیات دهندگان استرالیایی پول شون را به ABC( شبکه تلویزیونی استرالیایی )بدهند که چنین توهینی بهشون بشه و چرا هیچ کسی ( منظور گیلارد)صداش در نمیاد .

یکی دیگه از خانواده های  سر بازان کشته شده در افغانستان گفته :این پرچمی هست که سربازان ما در زیر اون جان خودشون را از دست می دند و این یک تو هین آشکار به شمار میره .

از سوی دیگه یه عده هم میگند چه اشکالی داره که پرچم استرالیا به عنوان سمبل عشق  استفاده شده باشه .

و منتقدان  از طرف دیگه میگند روی پرچم کشور نشستن برخلاف قانونه .


ظاهرا در وسط این هیاهو خانم گیلارد ترجیح داده ساکت باشه و در واکنش گفته من سرم با چیزهای  مهمتری گرمه          ( تر جمه وطنی : جواب ابلهان خامو شیست )